Projekty

Projekt placu street workout

Podejmowanie aktywności fizycznej i zapewnianie swojemu ciału regularnego ruchu jest niezbędne do tego, aby cieszyć się dobrym zdrowiem przez długi czas. W dobie dostępu do rozmaitych obiektów, urządzeń czy też instruktorów sportu nietrudno znaleźć coś, co będzie odpowiadało zarówno naszym potrzebom, jak i możliwościom finansowym. Nie da się ukryć, że obecnie na popularności zyskują place do uprawiania street workout. Czym jest tego rodzaju aktywność? To tak zwany uliczny trening, który polega przede wszystkim na wykorzystywaniu swojej masy ciała do nabywania sprawności, siły i gibkości. W naszej ofercie znajdziesz nietuzinkowe projekty, dzięki którym stworzysz plac do ćwiczeń street workout dostosowany do konkretnych potrzeb czy przestrzeni. Przekonaj się sam!

Street workout, czyli najwyższej jakości place do ćwiczeń od GOLD SW

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom, prezentujemy nie tylko proste, a zarazem wyróżniające się wyjątkową funkcjonalnością narzędzia sportowe, ale też gotowe plany ich rozmieszczenia. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się, w jaki sposób stworzyć z konkretnych elementów dobrze funkcjonujący plac do trenowania street workoutprojekty uwzględniają odpowiednie odległości między urządzeniami, różny stopień zaawansowania czy też dostępny obszar. Jeżeli cenisz sobie nowoczesne wzornictwo i starannie dopracowany dzięki konsultacjom z uprawiającymi zawodowo uliczny trening sportowcami sprzęt, w GOLD SW mamy coś w sam raz dla Ciebie! Plac do ćwiczeń street workout jest czymś, co planujesz? Gwarantujemy, że budowa z wykorzystaniem naszych projektów pójdzie Ci jak z płatka!

Dobrze zaplanowany plac do kalisteniki

Starannie dobrany sprzęt do ulicznego treningu jest kluczowy, jeśli chcemy mówić o zaprojektowanym z najwyższą starannością placu do ćwiczeń. Czego nie powinno zabraknąć w takim miejscu? Solidnych drabinek, drążków do podciągania, poręczy, drążków równoległych czy też skośnych ławeczek. Prezentowane przez nas akcesoria pozwalają nie tylko na samodzielne stworzenie przestrzeni dostosowanej do konkretnych potrzeb, ale stanowią element przygotowanych przez nas gotowych projektów aranżacji. Co ważne, wszystkie oferowane urządzenia i elementy spełniają standardy niezbędne do uzyskania certyfikatów zgodnie z normą PN-EN 1176/77:2009. Place street workout z profesjonalnym wyposażeniem? Tylko ze sprzętem GOLD SW!

Projekt budowy przestrzeni do treningu ulicznego

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi planami, jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że dzięki gotowym projektom będziesz mógł stworzyć wymarzony plac do kalisteniki w jak najkrótszym czasie. Zapraszamy do współpracy!Pobierz katalog produktów


Street Workout Place Kalistenika Sprzęt

Pobierz aktualny katalog produktów Street Workout 2015
(PDF, 32MB)

Skontaktuj się z nami  608 074 734
  509 111 390
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. cookies