Szanowni Państwo
GOLD SW powstało z myślą, aby kształtować ciało i zwiększać sprawność fizyczną u ludzi, którzy spotykają się na swieżym powietrzu ćwicząc na naszych urządzeniach.
O nas
Projektujemy specjalne obiekty treningowe gdzie młodzież spotyka się ćwicząc, spędzając czas w bardziej użyteczny sposób w międzyczasie rozwijając kontakty społeczne.

Urządzenia STREET WORKOUT z GOLD SW są prostymi narzędziami sportowymi. Wyróżniają się oryginalnością, funkcjonalnością oraz nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Przy projektowaniu urządzeń konsultowaliśmy się ze sportowcami uprawiającymi zawodowo uliczny trening, tak aby jak najbardziej dopasować konstrukcję do potrzeb ćwiczących.

Nasze urządzeia posiadają rygorystyczne certyfikaty zgodne z PN-EN 1176/77:2009Pobierz katalog produktów


Street Workout Place Kalistenika Sprzęt

Pobierz aktualny katalog produktów Street Workout 2015
(PDF, 32MB)

Skontaktuj się z nami  608 074 734
  509 111 390
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. cookies