O street workout


STREET WORKOUT staje się coraz bardziej popularny wśród młodzieży.
Ćwiczenia są widowiskowe, darmowe i na świeżym powietrzu. Podczas ćwiczeń gimnastycznych wykorzystujemy masę własnego ciała. Urządzenia STREET WORKOUT coraz częściej uzupełniają przestrzeń publiczną naszych parków.

Materiał

Urządzenia GOLD SW produkowane są z rur i profii stalowych, ocynkowanych ogniowo i malowanych proszkowo. Są przeznaczone do użytku na zewnątrz jak i do wewnątrz.

Zestawy

Łącząc poszczególne elementy możesz stworzyć tzw. set o różnej konfiguracji. Dzięki specjalnym rozwiązaniom systemowym można je łączyć w zestawy dowolnej wielkości.

System FTM

To specjalna sztywna konstrukcja urządzeń na potrzeby klubów sportowych i fitness, ze względu na jej sztywność i stabilność nie musi być kotwiona w gruncie, dzięki czemu może być łatwo przenoszona z pomieszczenia na zewnątrz w zależności od sezonu i wykorzystywana w różnych pokazach publicznych.

Pobierz katalog produktów


Street Workout Place Kalistenika Sprzęt

Pobierz aktualny katalog produktów Street Workout 2015
(PDF, 32MB)

Skontaktuj się z nami  608 074 734
  509 111 390
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. cookies